REKLAMA
Znaleziono 1699 wyników
[mazowieckie] 259 m2 rezydencja na osiedlu Ventana w pakiecie z projektem wnętrz Macieja Zieniaartykuł
Pokaż artykuł
[mazowieckie] 259 m2 rezydencja na osiedlu Ventana w pakiecie z projektem wnętrz Macieja Zienia
Na osiedlu domów i rezydencji w podwarszawskim Walendowie pozostały dwie ostatnie rezydencje typu D....
[wielkopolskie] Park handlowy Multishop Jarocin z pozwoleniem na budowęartykuł
Pokaż artykuł
[wielkopolskie] Park handlowy Multishop Jarocin z pozwoleniem na budowę
Multishop Development otrzymało prawomocne pozwolenie na budowę parku handlowego Multishop Jarocin....
[Warszawa] Nowi najemcy budynku Alfaartykuł
Pokaż artykuł
[Warszawa] Nowi najemcy budynku Alfa
Kolejne firmy zdecydowały się na otwarcie swoich biur w budynku Alfa przy al. Jerozolimskich 136 w W...
Wrocław: Nowe mieszkania przy parku trampolin. Inwestor wyburzy magazyny?artykuł
Pokaż artykuł
Wrocław: Nowe mieszkania przy parku trampolin. Inwestor wyburzy magazyny?
Przy ulicy Nyskiej 59-61 ma powstać budynek wielorodzinny. Jak mówi nam przedstawicielka inwestora,...
Wrocław: Lokum Deweloper inwestuje na Kowalach. Zapłacił za działki prawie 10 mln złartykuł
Pokaż artykuł
Wrocław: Lokum Deweloper inwestuje na Kowalach. Zapłacił za działki prawie 10 mln zł
Wrocławski deweloper przygotowuje się do swojej pierwszej inwestycji w północnej części miasta. Za d...
Finał wielkiej inwestycji Wedla w Warszawie i... apetyt na dalszy rozwójartykuł
Pokaż artykuł
Finał wielkiej inwestycji Wedla w Warszawie i... apetyt na dalszy rozwój
Fabryka Czekolady E.Wedel na warszawskim Kamionku to kompleksowa inwestycja, która łączy w sobie przestrzenie produkcyjno-rozwojowe z zupełnie nową formą interakcji ze światem czekolady. Nowy budynek pełnić będzie nie tylko funkcję edukacyjną i rozrywkową za sprawą powstającego muzeum, ale także umożliwi zwiększenie mocy produkcyjnych firmy i optymalizację wewnętrznych procesów.
[Stargard Szczeciński] Nowa fabryka fińskiej firmy "Cargotec"inwestycja
Pokaż inwestycję
[Stargard Szczeciński] Nowa fabryka fińskiej firmy "Cargotec"
Stargard, Zarzecze
Inkubator Kultury "Art_Inkubator" (Fabryka Sztuki)inwestycja
Pokaż inwestycję
Inkubator Kultury "Art_Inkubator" (Fabryka Sztuki)
Łódź, Widzew
firma
Pokaż firmę
Wiking Irena Piotrowska Marek Piotrowski spółka jawna
Szczecin, Wojska Polskiego 29
firma
Pokaż firmę
Meble Krysiak
Strzałków, Kochanowskiego 14A
firma
Pokaż firmę
Meble do domu i biura | Sklep meblowy Anedo
Kamyk, Jasnogórska 27
firma
Pokaż firmę
M-HM Akcesoria Meblowe
Bielsko-Biała, ul. Komorowicka 35
Niemiecki koncern Bosch rozbuduje swoją fabrykę automotive pod Wrocławiemartykuł
Pokaż artykuł
Niemiecki koncern Bosch rozbuduje swoją fabrykę automotive pod Wrocławiem
Kolejna duża inwestycja z branży automotive w Aglomeracji Wrocławskiej. Niemiecki koncern Robert Bos...
firma
Pokaż firmę
Projektowanie i wytwarzanie mebli Marek Łuczak
Kraków, Św. Agnieszki 3/14 Kraków
firma
Pokaż firmę
Art Wood - producent mebli z drewna
Wielogłowy, Ubiad 143
Mercedes-Benz kupił w Jaworze grunt pod fabrykę elektrycznych samochodów dostawczych artykuł
Pokaż artykuł
Mercedes-Benz kupił w Jaworze grunt pod fabrykę elektrycznych samochodów dostawczych
Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna "INVEST-PARK" podpisała z Mercedes-Benz umowę o sprzedaży terenu pod kolejną wielką inwestycję. W Jaworze powstanie kolejne 1500 nowych bezpośrednich nowych miejsc prac plus kilka tysięcy w tzw. "otoczeniu biznesowym" tej inwestycji.
Francuski koncern Danone zainwestuje prawie ćwierć miliarda złotych w Opoluartykuł
Pokaż artykuł
Francuski koncern Danone zainwestuje prawie ćwierć miliarda złotych w Opolu
Kolejna duża inwestycja francuska w Polsce. Grupa Danone zainwestuje 230 mln zł w budowę nowej fabryki w Opolu, w której produkowana będzie specjalistyczna żywność (w tym szpitalna) firmy Nutricia. Będzie to drugi zakład produkcyjny tego francuskiego koncernu w tym mieście.
Dolny Śląsk: Kolejna duża inwestycja w fabryce Mercedes-Benz w Jaworzeartykuł
Pokaż artykuł
Dolny Śląsk: Kolejna duża inwestycja w fabryce Mercedes-Benz w Jaworze
Najnowsza inwestycja obejmuje budowę bocznicy kolejowej w południowo-zachodniej części strefy ekonomicznej, podobszar Jawor/DSAG S3, oraz centrum logistycznego na terenie fabryki Mercedesa w Jaworze. Bocznica połączona będzie z linią kolejową nr 137 Kędzierzyn Koźle – Kamieniec Ząbkowicki – Legnica.
Centrum handlowo-usługowe Fabryka Park w Katowicach z kolejnymi najemcamiartykuł
Pokaż artykuł
Centrum handlowo-usługowe Fabryka Park w Katowicach z kolejnymi najemcami
Pół roku działalności w katowickiej dzielnicy Piotrowice Fabryka Park zamyka z bardzo dobrym wynikiem 99 proc. komercjalizacji powierzchni. W kwietniu do grona najemców retail parku dołączył Woolworth – dyskont z artykułami gospodarstwa domowego. Na połowę czerwca zaplanowano otwarcie RR Moto – salonu z odzieżą i akcesoriami dla motocyklistów. Jeszcze w tym roku ofertę wzbogaci także marka Sinsay, w salonie której, obok mody, klienci znajdą także artykuły dla domu.
Setki nowych miejsc pracy! Powstaje kolejna wielka fabryka polskiej firmy Eko-Okna S.A.artykuł
Pokaż artykuł
Setki nowych miejsc pracy! Powstaje kolejna wielka fabryka polskiej firmy Eko-Okna S.A.
Powstaje kolejna wielka fabryka polskiej firmy Eko-Okna S.A. Tym razem w województwie opolskim. Powstaną setki nowych miejsc pracy. Dwa lata po zakupie terenu na tzw. Polu Południowym w Kędzierzynie-Koźlu, budowa nowego zakładu produkcyjnego Eko-Okien jest bliska ukończenia. Będzie to trzecia, po Kornicach i Wodzisławiu Śląskim, fabryka tej firmy. Trwa wyposażanie hal w maszyny i niezbędny do pracy sprzęt.
REKLAMA